|
| Porte & Grænseflader |
| Video porttype: | HDMI |
| Antal HDMI-porte: | 5 |
| HDMI-version: | 2.1 |
| HSMI-indgang: | 4 |
| Antal HDMI-udgange: | 1 |
| USB porttype: | Micro-USB |
|
| Funktioner |
| Materiale: | Metal |
| Produktfarve: | Sort |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet: | Ja |
| Plug and play: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| Maksimal driftstilstand: | 5 m |
| Understøttede grafikopløsninger: | 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1080, 2560 x 1440, 3440 x 1440, 4096 x 2160, 5120 x 1440, 7860 x 4320 |
| Båndbredde: | 48 Gbit/sek. |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Ekstern strømadapter: | Ja |
| Lyd-output kanaler: | 7.1 kanaler |
| Dolby-teknologier: | DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby Atmos, Dolby TrueHD |
| HDCP-version: | 2.3 |
|
| Strømstyring |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Indgangsstrøm til vekselstrømsadapter: | 0,3 A |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter: | 5 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm: | 1 A |
| Strømforbrug (typisk): | 5 W |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 61 mm |
| Dybde: | 136 mm |
| Højde: | 14 mm |
| Vægt: | 150 g |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 123 mm |
| Pakkedybde: | 179 mm |
| Pakkehøjde: | 50 mm |
| Pakkevægt: | 420 g |
|
| Emballage indhold |
| Monteringssæt: | Ja |
| Hurtig start guide: | Ja |
| Fjernbetjening inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | USB Type-A til Micro-USB Type-B |
| AC-adapter inkluderet: | Ja |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 70 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -10 – 80 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 5 – 90% |
|
| Bæredygtighed |
| Bæredygtighedscertifikater: | CE, RoHS |
|
| Tekniske detaljer |
| Compliance certificates: | CE, RoHS |
|
| Logistik data |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 400 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 550 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 280 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 40 stk |
| Overholdelse af bæredygtighed: | Ja |