Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Passende til rumtype: | Computerkabinet |
| Type: | Alt-i-en væskekøler |
| Ventilator diameter: | 12 cm |
| Understøttede procesorsokler: | LGA 1150 (stik H3), LGA 1151 (stik H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Stik AM4, Sokkel AM5 |
| Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM): | Ja |
| Blæser, hastighed (min.): | 1900 rpm |
| Blæser, hastighed (maks.): | 2500 rpm |
| Ventilator statisk tryk: | 3,2 mmH2O |
| Design | |
| Produktfarve: | Sort |
| Antal blæsere: | 2 blæser(e) |
| Belysning LED: | Ja |
| Belysningsfarve: | Flere |
| Vandblokerende materiale: | Kobber |
| Vægt & størrelser | |
| Køler bredde: | 27,7 cm |
| Køler dybde: | 12 cm |
| Køler højde: | 2,7 cm |
| Rørlængde: | 40 cm |
| Vandblok bredde: | 6,51 cm |
| Vandblok dybde: | 6,06 cm |
| Vandblok højde: | 6,85 cm |
| Vægt: | 890 g |
| Ventilator dimensioner (BxDxH): | 240 x 123 x 25 mm |
| Pakkebredde: | 306,1 mm |
| Pakkedybde: | 232 mm |
| Pakkehøjde: | 146,5 mm |
| Pakkevægt: | 1,45 kg |
| Tekniske detaljer | |
| Garantiperiode: | 6 År |
| Emballage indhold | |
| Pakketype: | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Ventilator ydeevne: | 75,7 kubikfod/min. |
| Støjniveau: | 37,6 dB |









