Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Passende til rumtype: | Processor |
| Type: | Alt-i-en væskekøler |
| Ventilator diameter: | 12 cm |
| Understøttede procesorsokler: | Intel LGA1851, LGA 1150 (stik H3), LGA 1151 (stik H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Stik AM4, Sokkel AM5, Socket TR4, Socket TR5 |
| Støjniveau (lav hastighed): | 19,8 dB |
| Støjniveau (høj hastighed): | 38,8 dB |
| Maksimal luftstrøm: | 76,7 kubikfod/min. |
| Luftstrøm: | 130,3 m³/t |
| Maksimalt lufttryk: | 3,96 mmH2O |
| Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM): | Ja |
| Lejetype: | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Pumpestik: | 4-polet |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Pumpemotor hastighed: | 3500 rpm |
| Pumpemotor hastighed (min.): | 1700 rpm |
| Pumpemotor hastighed (maks.): | 3500 rpm |
| Blæser, hastighed (maks.): | 2500 rpm |
| Ventilatorens middeltid til fejl (MTTF): | 300000 t |
| Design | |
| Produktfarve: | Sort |
| Køler materiale: | Aluminium |
| Materiale for grundplade: | Kobber |
| Antal blæsere: | 3 blæser(e) |
| Belysning LED: | Ja |
| Belysningsfarve: | Flere |
| LED-stiktype: | 3-stikben |
| Ventilatorstik: | 4-polet |
| Strømstyring | |
| Ventilator strømforbrug: | 3,6 W |
| LED spænding: | 5 V |
| Blæser, spænding: | 12 V |
| Ventilatorstrøm: | 0,3 A |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 120 mm |
| Køler bredde: | 12 cm |
| Køler dybde: | 39,7 cm |
| Køler højde: | 2,7 cm |
| Dybde: | 52 mm |
| Rørlængde: | 40 cm |
| Vandblok bredde: | 8 cm |
| Vandblok dybde: | 5,6 cm |
| Vandblok højde: | 9,35 cm |
| Højde: | 397 mm |
| Vægt: | 1,77 kg |
| Ventilator dimensioner (BxDxH): | 120 x 120 x 25 mm |
| Kabellængde: | 0,5 m |
| Pakkebredde: | 206 mm |
| Pakkedybde: | 461 mm |
| Pakkehøjde: | 138 mm |
| Pakkevægt: | 3 kg |
| Tekniske detaljer | |
| Bæredygtighedscertifikater: | Triman |
| Garantiperiode: | 3 År |
| Compliance-certifikater: | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA, WEEE |
| Emballage indhold | |
| Pakketype: | Kasse |
| Monteringssæt: | Ja |
| Skruer inkluderet: | Ja |
| Brugervejledning: | Ja |
| CPU-beslag: | Ja |
| Andre funktioner | |
| Termisk fedt: | Ja |
| Logistik data | |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig): | 4 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig): | 43 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig): | 47,6 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig): | 33,6 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig): | 13,2 kg |






