|
| Præstation |
| Passende til rumtype: | Processor |
| Type: | Alt-i-en væskekøler |
| Ventilator diameter: | 12 cm |
| Understøttede procesorsokler: | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Stik AM4, Socket TR4, Socket sTRX4 |
| Mindste luftmængde: | 27,63 kubikfod/min. |
| Maksimal luftstrøm: | 56,47 kubikfod/min. |
| Minimum lufttryk: | 0,68 mmH2O |
| Maksimalt lufttryk: | 2,77 mmH2O |
| Ventilatorens støjniveau (min.): | 16,9 dB |
| Ventilatorens støjniveau (maks.): | 31 dB |
| Blæser, hastighed (min.): | 950 rpm |
| Blæser, hastighed (maks.): | 2150 rpm |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF): | 73500 t |
|
| Design |
| Produktfarve: | Sort |
| Materiale: | Aluminium, Kobber |
| Køler materiale: | Aluminium |
| Antal blæsere: | 2 blæser(e) |
| Belysning LED: | Ja |
| Belysningsfarve: | Flere |
| Vandblokerende materiale: | Kobber |
| Ventilatorstyring: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Køler bredde: | 11,9 cm |
| Køler dybde: | 27,7 cm |
| Køler højde: | 2,7 cm |
| Pumpe bredde: | 8,2 cm |
| Pumpe dybde: | 8,2 cm |
| Pumpe højde: | 7,4 cm |
|
| Andre funktioner |
| Antal understøttede ventilatorer: | 2 |
| Oprindelsesland: | Kina |
| Støjniveau: | 31 dB |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |