|
| Funktioner |
| Watt strygejern: | 2100 W |
| Ydeevne for damp: | 600 g/min |
| Strygesål, type: | SteamGlide Elite-strygesål |
| Maksimalt damptryk: | 8 bar |
| Vandtank volumen: | 1,8 L |
| Konstant damp: | 120 g/min |
| Produktfarve: | Violet |
| Aftagelig vandtank: | Ja |
| Opvarmningstid: | 2 min. |
| Velegnet til vand fra hanen: | Ja |
| Fleksibel genopfyldning: | Ja |
| Alarm for lav vandstand: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 220 – 240 V |
|
| Ergonomisk |
| Ledningslængde: | 1,65 m |
| Slangelængde: | 1,7 m |
| Opbevaring af slange: | Ja |
|
| Indikator |
| Vandmåler: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 240 mm |
| Dybde: | 420 mm |
| Højde: | 275 mm |
| Vægt: | 3,85 kg |
| Stryejern vægt: | 800 g |
|
| Tekniske detaljer |
| Afkalkning & rensning: | Ja |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 315 mm |
| Pakkedybde: | 475 mm |
| Pakkehøjde: | 315 mm |
| Pakkevægt: | 5,3 g |