Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Type: | Termometer med fjernregistrering |
| Produktfarve: | Hvid |
| Termometer placering: | Pande |
| Kontroltype: | Knapper |
| Måleenhed: | °C |
| Måletilstande: | Kropstemperatur |
| Måletid: | 2 sek./side |
| Velegnet til nyfødte: | Ja |
| Strømstyring | |
| Batteritype: | AA |
| Antal understøttede batterier: | 2 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 135 mm |
| Dybde: | 62 mm |
| Højde: | 250 mm |
| Vægt: | 310 g |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning: | Ja |
| Batterier inkluderet: | Ja |





