|
| Funktioner |
| Produktfarve: | Sort, Hvid |
| Volumen: | 80 dB |
| Bedste anvendelsesmuligheder: | Hjem, Kontor |
| Oplyst trykknap: | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP): | IP44 |
| Vandfast: | Ja |
| Maksimalt antal klokke, der skubbes til par: | 10 stk |
| Antal medfølgende hovedenhed: | 2 stk |
| Antal trykknapper inkluderet: | 1 stk |
| Antal melodier: | 16 |
| Husmateriale: | Plast |
| Nem at installere: | Ja |
| Blinkende lys: | Ja |
| Antal ringetone-lydstyrkeniveauer: | 4 |
| Volumenkontrol: | Knapper |
| Certificering: | EMC |
|
| Præstation |
| Kinetisk knap: | Ja |
|
| Kamera |
| Indbygget kamera: | Ingen |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| Frekvens: | 433 MHz |
| Maks. rækkevidde: | 100 m |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde type: | Vekselstrøm, Kinetic |
| Indgangsspænding: | 220 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 / 60 Hz |
| Strømstiktype: | Type C |
| Batteritype (modtager): | CR2032 |
| Antal batterier (modtager): | 1 |
|
| Vægt & størrelser |
| Klokke bredde: | 5,5 cm |
| Klokke dybde: | 8,5 cm |
| Klokke højde: | 10 cm |
| Transmitter bredde: | 3,8 cm |
| Transmitter dybde: | 2 cm |
| Transmitter højde: | 6,5 cm |
| Pakkevægt: | 370 g |
| Pakkedybde: | 238 mm |
| Pakkebredde: | 65 mm |
| Pakkehøjde: | 193 mm |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Emballage indhold |
| Batterier inkluderet: | Ja |
| Numre af batterier medfølger: | 1 stk |
| Brugervejledning: | Ja |
|
| Logistik data |
| Produkter pr. palle: | 144 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod): | 4800 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod): | 9600 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC): | 10560 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 655 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 440 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 535 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 1 kg |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC): | 8711658446639 |