Beskrivelse
Specifikationer
| Design | |
| Produktfarve: | Rød |
| Husmateriale: | Plast |
| Tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Ledningsopbevaring: | Ja |
| Funktioner | |
| Antal funktioner: | 3 |
| Antal hastigheder: | 1 |
| Oprindelsesland: | Frankrig |
| Strømstyring | |
| Strøm: | 200 W |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 165 mm |
| Dybde: | 265 mm |
| Højde: | 282 mm |
| Vægt: | 1,45 kg |
| Pakkebredde: | 195 mm |
| Pakkedybde: | 246 mm |
| Pakkehøjde: | 245 mm |
| Pakkevægt: | 1,72 kg |




