|
| Strømstyring |
| Total effekt: | 750 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Kombineret effekt (+3,3 V): | 130 W |
| Kombineret effekt (+12 V): | 744 W |
| Kombineret effekt (+5 V): | 130 W |
| Kombineret effekt (-12V): | 9,6 W |
| Kombineret effekt (+5 VSB): | 15 W |
| Maks. udgangsstrøm (+3,3 V): | 25 A |
| Maks. udgangsstrøm (+12 V): | 62 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 V): | 25 A |
| Maks. udgangsstrøm (-12V): | 0,8 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 VSB): | 3 A |
| Effektivitet: | 92% |
| Strømbeskyttelsesfunktioner: | Overstrøm, Højspænding, Overopladning, Overophedning, Kortslutning, Lavspænding |
|
| Porte & Grænseflader |
| Motherboard, strømstik: | 20+4 pin ATX |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin): | 4 |
| Længde på strømkabel på bundkort: | 61 cm |
| Antal SATA strømstik: | 5 |
| Strømkabellængde SATA: | 120,400 mm |
| Strømkabellængde Perifere (Molex): | 150,400 mm |
| PCI ekspres strømstik (8-pin): | 3 |
| PCI Express strømstik (16-bens): | 1 |
| CPU strømstik (4+4 pin): | Ja |
| Strømkabellængde CPU: | 65 cm |
| ATX strømstik (20+4 pin): | Ja |
| Kabeltype: | Modulær |
|
| Præstation |
| Formål: | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor: | ATX |
| 80 PLUS certificering: | 80 PLUS Gold |
| ATX-version: | 3.0 |
|
| Design |
| Produktfarve: | Sort |
| Kølingstype: | Aktiv |
| Ventilator diameter: | 13,5 cm |
| Antal blæsere: | 1 blæser(e) |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Kabelbånd inkluderet: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 150 mm |
| Dybde: | 150 mm |
| Højde: | 86 mm |
| Vægt: | 2,38 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 310 mm |
| Pakkedybde: | 200 mm |
| Pakkehøjde: | 108 mm |
| Pakkevægt: | 3,07 kg |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Tekniske detaljer |
| Overholdelse af bæredygtighed: | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater: | RoHS |