|
| Strømstyring |
| Total effekt: | 650 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Maksimal indgangsstrøm (@ 110V): | 10 A |
| Maksimal indgangsstrøm (@ 220V): | 5 A |
| Kombineret effekt (+3,3 V): | 120 W |
| Kombineret effekt (+12 V): | 648 W |
| Kombineret effekt (+5 V): | 120 W |
| Kombineret effekt (-12V): | 3,6 W |
| Kombineret effekt (+5 VSB): | 12,5 W |
| Maks. udgangsstrøm (+3,3 V): | 20 A |
| Maks. udgangsstrøm (+12 V): | 54 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 V): | 22 A |
| Maks. udgangsstrøm (-12V): | 0,3 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 VSB): | 2,5 A |
| Effektivitet: | 90% |
| Strømbeskyttelsesfunktioner: | Overstrøm, Overstrøm, Højspænding, Overophedning, Kortslutning |
|
| Porte & Grænseflader |
| Motherboard, strømstik: | 20+4 pin ATX |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin): | 2 |
| Antal SATA strømstik: | 5 |
| EPS-strømstik (4 + 4-benet): | Ja |
| PCI ekspres strømforbindelser (6+2 pin): | 2 |
| CPU strømstik (4+4 pin): | Ja |
| Strømkabellængde CPU: | 85 cm |
| Diskettedrev, strømstik: | 1 |
| Kabeltype: | Fuldt modulær |
|
| Præstation |
| Formål: | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor: | SFX |
| 80 PLUS certificering: | 80 PLUS Gold |
| Lydløs tilstand: | Ja |
| Støjniveau: | 40 dB |
| Lejeteknologi: | Kugleleje |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF): | 200000 t |
|
| Design |
| Produktfarve: | Sort |
| Kølingstype: | Aktiv |
| Ventilator diameter: | 9,2 cm |
| Antal blæsere: | 1 blæser(e) |
| Blæser placering: | Top |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 100 mm |
| Dybde: | 125 mm |
| Højde: | 63,5 mm |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733020 |