Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Produktfarve: | Sort |
| Materiale: | Plast |
| Maksimal vægtkapacitet: | 10 kg |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 502 mm |
| Dybde: | 277 mm |
| Højde: | 135 mm |
| Vægt: | 1,25 kg |
| Pakketype: | Kasse |
| Funktioner | |
| Produktfarve: | Sort |
| Materiale: | Plast |
| Maksimal vægtkapacitet: | 10 kg |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 502 mm |
| Dybde: | 277 mm |
| Højde: | 135 mm |
| Vægt: | 1,25 kg |
| Pakketype: | Kasse |