Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Produkttype: | Varmluftsteger |
| Kapacitet: | 5,5 L |
| Friture mad volumen: | 2,5 kg |
| Stegefunktion: | Ja |
| Bagefunktion: | Ingen |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (maks): | 200 °C |
| Forudindstillede madlavningsprogrammer: | Ja |
| Antal personer: | 7 person(er) |
| Digital timer: | Ja |
| Timer varighed: | 60 min. |
| Design | |
| Konstruktionstype: | Enkelt |
| Produktfarve: | Rød, Rustfrit stål |
| Fjernbar skål: | Ja |
| Kontroltype: | Berøring |
| Placering af apparat: | Enkeltstående |
| Håndtag: | Ja |
| Skridsikre fødder: | Ja |
| Beklædning, slip-let: | Ja |
| Nem at rengøre: | Ja |
| Indikator | |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Skærmtype: | LCD |
| Strømstyring | |
| Strøm: | 1800 W |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 225 mm |
| Dybde: | 390 mm |
| Højde: | 375 mm |
| Vægt: | 5,28 kg |
| Pakkevægt: | 6,57 kg |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning: | Ja |
| Opskriftsbog: | Ja |





