Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Produkttype: | Varmluftsteger |
| Kapacitet: | 5,6 L |
| Friture mad volumen: | 1,6 kg |
| Stegefunktion: | Ja |
| Bagefunktion: | Ingen |
| Antal programmer: | 8 |
| Grillning: | Ja |
| Ristefunktion: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (min.): | 80 °C |
| Temperatur (maks): | 200 °C |
| Forudindstillede madlavningsprogrammer: | Ja |
| Antal personer: | 8 person(er) |
| Digital timer: | Ja |
| Timer varighed: | 60 min. |
| Design | |
| Konstruktionstype: | Enkelt |
| Produktfarve: | Sort, Rustfrit stål |
| Fjernbar skål: | Ja |
| Kontroltype: | Berøring |
| Dele der tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Placering af apparat: | Enkeltstående |
| Materiale: | Polypropylen (PP), Rustfrit stål |
| Håndtag: | Ja |
| Nem demontering: | Ja |
| Antal stegekurve: | 1 |
| Nem at rengøre: | Ja |
| Indikator | |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Alarm klar: | Ja |
| Strømstyring | |
| Strøm: | 1700 W |
| Automatisk slukning: | Ja |
| Automatisk slukning efter: | 60 min. |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 278 mm |
| Dybde: | 338 mm |
| Højde: | 333 mm |
| Pakkebredde: | 352 mm |
| Pakkedybde: | 352 mm |
| Pakkehøjde: | 380 mm |

