Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Produkttype: | Varmluftsteger |
| Kapacitet: | 11 L |
| Friture mad volumen: | 1,7 kg |
| Stegefunktion: | Ja |
| Bagefunktion: | Ja |
| Antal programmer: | 8 |
| Grillning: | Ja |
| Ristefunktion: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (min.): | 45 °C |
| Temperatur (maks): | 200 °C |
| Digital timer: | Ja |
| Timer varighed: | 60 min. |
| Dehydreringsfunktion: | Ja |
| Oprindelsesland: | Kina |
| Design | |
| Konstruktionstype: | Enkelt |
| Produktfarve: | Sort |
| Fjernbar skål: | Ja |
| Dele der tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Placering af apparat: | Enkeltstående |
| Cool touch håndtag: | Ingen |
| Farve på kontrolpanel: | Sort |
| Nem at rengøre: | Ja |
| Tænd-/slukkontakt: | Ingen |
| Indikator | |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Skærmtype: | LCD |
| Strømstyring | |
| Strøm: | 2000 W |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 323 mm |
| Dybde: | 325 mm |
| Højde: | 370 mm |
| Vægt: | 8 kg |
| Pakkebredde: | 365 mm |
| Pakkedybde: | 385 mm |
| Pakkehøjde: | 430 mm |
| Pakkevægt: | 10,1 kg |
| Emballage indhold | |
| Opskriftsbog: | Ingen |
| Logistik data | |
| Produkter pr. pallelag: | 6 stk |
| Pallens bruttobredde: | 80 cm |
| Pallens bruttolængde: | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde: | 102,4 cm |
| Pallens bruttovægt: | 137,5 kg |
| Lag pr. palle: | 2 stk |
| Produkter pr. palle: | 12 stk |








