Beskrivelse
Specifikationer
| Diskdrev | |
| HDD kapacitet: | 2 TB |
| Filformatsystem: | exFAT |
| Porte & Grænseflader | |
| Maksimal dataoverførselshastighed: | 5000 Mbit/s |
| USB-stik: | Micro-USB B |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt-teknologi: | Ingen |
| Wi-Fi: | Ingen |
| Ethernet LAN: | Ingen |
| Funktioner | |
| Produktfarve: | Sort |
| Husmateriale: | Aluminium |
| Beskyttelse af adgangskode: | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Ja |
| Strømstyring | |
| Bus poweret: | USB |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt: | 148 g |
| Bredde: | 78 mm |
| Dybde: | 11,7 mm |
| Højde: | 114,8 mm |
| Emballeringsdata | |
| Kabler inkluderet: | USB |
| Pakkebredde: | 106 mm |
| Pakkedybde: | 146 mm |
| Pakkehøjde: | 37,5 mm |
| Pakkevægt: | 233 g |
| Tekniske detaljer | |
| Palle nettohøjde: | 121,9 cm |
| Palle nettodybde: | 101,6 cm |
| Palle nettobredde: | 121,9 cm |
| Palle nettovægt: | 370,1 kg |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 155 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 155 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 109 mm |
| Ydre emballage nettovægt: | 1,05 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 4 stk |







