Beskrivelse
Specifikationer
| Diskdrev | |
| HDD-størrelse: | 2.5″ |
| HDD kapacitet: | 4 TB |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-stik: | Micro-USB B |
| USB version: | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt-teknologi: | Ingen |
| Wi-Fi: | Ingen |
| Ethernet LAN: | Ingen |
| Funktioner | |
| Produktfarve: | Sort |
| Husmateriale: | Aluminium |
| Beskyttelse af adgangskode: | Ja |
| Hardware kryptering: | Ja |
| Plug and play: | Ja |
| Strømstyring | |
| Bus poweret: | USB |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt: | 268 g |
| Bredde: | 80 mm |
| Dybde: | 115,3 mm |
| Højde: | 20,9 mm |
| Emballeringsdata | |
| Kabler inkluderet: | Micro-USB |






