|
| Strømstyring |
| Total effekt: | 650 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Indgangsstrøm: | 25 A |
| Kombineret effekt (+3,3 V): | 130 W |
| Kombineret effekt (+12 V): | 612 W |
| Kombineret effekt (+5 V): | 130 W |
| Kombineret effekt (-12V): | 9,6 W |
| Kombineret effekt (+5 VSB): | 15 W |
| Maks. udgangsstrøm (+3,3 V): | 25 A |
| Maks. udgangsstrøm (+12 V): | 51 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 V): | 25 A |
| Maks. udgangsstrøm (-12V): | 0,8 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 VSB): | 3 A |
|
| Porte & Grænseflader |
| Motherboard, strømstik: | 20+4 pin ATX |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin): | 4 |
| Længde på strømkabel på bundkort: | 60 cm |
| Antal SATA strømstik: | 5 |
| Strømkabellængde SATA: | 400 mm |
| PCI ekspres strømforbindelser (6+2 pin): | 4 |
| Strømkabellængde PCI Express: | 60 cm |
| CPU strømstik (4+4 pin): | Ja |
| Strømkabellængde CPU: | 80 cm |
| Kabeltype: | Ikke modulær |
|
| Præstation |
| Formål: | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor: | ATX |
| 80 PLUS certificering: | 80 PLUS Bronze |
|
| Design |
| Produktfarve: | Sort |
| Kølingstype: | Aktiv |
| Ventilator diameter: | 13,5 cm |
| Antal blæsere: | 1 blæser(e) |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 150 mm |
| Dybde: | 150 mm |
| Højde: | 86 mm |
| Vægt: | 2,06 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkevægt: | 2,75 kg |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Tekniske detaljer |
| Bæredygtighedscertifikater: | RoHS |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733020 |