|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade: | PCI Express |
| Grænseflade: | WLAN |
|
| Netværk |
| Maksimal dataoverførselshastighed: | 867 Mbit/s |
| Netværksstandarder: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi: | Ja |
| Bedste Wi-Fi standard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Båndbredde: | 5 GHz |
|
| Design |
| Intern: | Ja |
| Antenne: | Ja |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Vægt: | 48,8 g |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 208 mm |
| Pakkedybde: | 137 mm |
| Pakkehøjde: | 36 mm |
| Pakkevægt: | 299,7 g |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85176990 |
| Forsendelsesemballage nettovægt: | 4,68 kg |
| Forsendelseskassens længde (indvendig): | 39,6 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig): | 45,1 cm |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig): | 29,9 cm |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig): | 40 stk |
| Palle bruttovægt (luft): | 578,2 kg |
| Antal papkasser pr. palle (luft): | 44 stk |
| Antal pr. palle (luft): | 1760 stk |
| Pallehøjde (luft): | 193,9 cm |
| Palle bruttovægt (hav): | 578,2 kg |
| Antal papkasser pr. palle (hav): | 44 stk |
| Antal pr. palle (hav): | 1760 stk |
| Pallehøjde (hav): | 193,9 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig): | 12,7 kg |
| Pallens bruttobredde: | 120 cm |
| Pallens bruttolængde: | 110 cm |