Beskrivelse
Specifikationer
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| Værtsgrænseflade: | USB |
| Grænseflade: | Bluetooth |
| Netværk | |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Design | |
| Intern: | Ingen |
| Komponent til: | PC |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 10 – 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H): | 5 – 90% |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 14,8 mm |
| Dybde: | 6,8 mm |
| Højde: | 18,9 mm |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85176990 |




