Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Intern hukommelse: | 16 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse): | 1 x 16 GB |
| Intern hukommelsestype: | DDR5 |
| Hukommelsesur hastighed: | 4800 MHz |
| Komponent til: | Laptop |
| Hukommelse form faktor: | 262-pin SO-DIMM |
| Fejlkorrigerende kode: | Ingen |
| Pufret hukommelsestype: | Unregistered (unbuffered) |
| Hukommelsesspænding: | 1.1 V |
| Modulkonfiguration: | 2048M x 8 |
