|
| Funktioner |
| Intern hukommelse: | 16 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse): | 1 x 16 GB |
| Intern hukommelsestype: | DDR5 |
| Hukommelsesur hastighed: | 5200 MHz |
| Komponent til: | PC/server |
| Fejlkorrigerende kode: | Ja |
| Maksimal blænderåbning: | 38 |
| Hukommelsesspænding: | 1.25 V |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP): | Ja |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) version: | 3.0 |
| Kølingstype: | Kølelegeme |
| Certificering: | RoHS |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 85 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -20 – 65 °C |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 40 mm |
| Dybde: | 133,3 mm |
| Højde: | 8 mm |
| Vægt: | 47 g |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 122 mm |
| Pakkedybde: | 150 mm |
| Pakkehøjde: | 15,5 mm |
| Pakkevægt: | 188,92 g |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Logistik data |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 315 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 375 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 285 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733020 |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 19,9 kg |
| Ydre emballage nettovægt: | 18,9 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 200 stk |