Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Kabellængde: | 1 m |
| Kabeltype: | DAC |
| Stik 1: | SFP+ |
| Stik 2: | SFP+ |
| Stik 1 køn: | Hanstik |
| Stik 2 køn: | Hanstik |
| Produktfarve: | Sort |
| Dataoverførselshastighed: | 10 Gbit/sek. |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 70 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -40 – 80 °C |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Pakkebredde: | 295 mm |
| Pakkedybde: | 315 mm |
| Pakkehøjde: | 60 mm |
| Pakkevægt: | 340 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85447000 |

