Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Type: | Smart pære |
| Grænseflade: | Wi-Fi/Bluetooth |
| Produktfarve: | Hvid |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sikkerhedsalgoritmer: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Lampetype: | LED |
| Pasform/dække type: | E27 |
| Farve skiftende: | Ja |
| Farvetemperatur (min.): | 2500 K |
| Farvetemperatur (maks.): | 6500 K |
| Lysstrøm: | 1055 lm |
| Strålevinkel: | 220° |
| Farve-gengivelse (CRI): | 80 |
| Ækvivalent pæreeffekt: | 75 W |
| Pære levetid: | 25000 t |
| Dæmpbar: | Ingen |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse: | E |
| Energiforbrug pr. 1000 timer: | 9 kWh |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
| Strømkilde type: | Vekselstrøm |
| Strømforbrug (typisk): | 8,6 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,4 W |
| Indgangsspænding: | 220 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 220 – 240 V |
| Vægt & størrelser | |
| Højde: | 115 mm |
| Diameter: | 6 cm |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype: | Kasse |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |

