Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Type: | Smart pære |
| Grænseflade: | Wi-Fi |
| Produktfarve: | Hvid |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Pasform/dække type: | GU10 |
| Pæreform: | Parabolisk pære |
| Farvetemperatur (maks.): | 2700 K |
| Farvetemperatur: | 2700 K |
| Pæreeffekt: | 2,9 W |
| Ækvivalent pæreeffekt: | 50 W |
| Lampens levetid: | 15000 t |
| Egnet til lys type: | Placering |
| Dæmpbar: | Ja |
| Antal lyskilder: | 1 pære(r ) |
| Wi-Fi-frekvens: | 2,4 GHz |
| Kompatibel pære energieffektivitetsklasser: | D |
| Certificering: | CE, ERP, RoHS, RCM |
| Præstation | |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening: | Ja |
| Fungerer med Amazon Alexa: | Ja |
| Fungerer med Google Assistant: | Ja |
| Stemmestyring: | Ja |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse: | D |
| Energiforbrug pr. 1000 timer: | 3 kWh |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
| Strømkilde type: | Vekselstrøm |
| Strømforbrug (typisk): | 2,9 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,2 W |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 50 mm |
| Højde: | 55,2 mm |
| Diameter: | 5 cm |
| Lampe diameter: | 5 cm |
| Pære diameter: | 5 cm |
| Pære højde: | 5,52 cm |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype: | Kasse |
| Pakkevægt: | 51 g |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater: | ErP |
| Andre funktioner | |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 10 – 90% |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Justering af lysstyrke: | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Overholdelse af bæredygtighed: | Ja |




