Beskrivelse
Specifikationer
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 116 mm |
| Dybde: | 41,9 mm |
| Højde: | 14,5 mm |
| Vægt: | 64 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 175 mm |
| Pakkedybde: | 60 mm |
| Pakkehøjde: | 40 mm |
| Pakkevægt: | 124 g |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 116 mm |
| Dybde: | 41,9 mm |
| Højde: | 14,5 mm |
| Vægt: | 64 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 175 mm |
| Pakkedybde: | 60 mm |
| Pakkehøjde: | 40 mm |
| Pakkevægt: | 124 g |