Beskrivelse
Specifikationer
| Porte & Grænseflader | |
| Stik 1: | USB Gen2 Type-C |
| Stik 2: | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn: | Hanstik |
| Stik 2 køn: | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor: | Lige |
| Stik 2 formfaktor: | Lige |
| Kabellængde: | 3 m |
| DisplayPort-version: | 1.4 |
| USB version: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Præstation | |
| Produktfarve: | Sort |
| Maksimal opdateringshastighed: | 120 Hz |
| HDCP: | Ja |
| Plug and play: | Ja |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater: | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt: | 89 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 145 mm |
| Pakkedybde: | 145 mm |
| Pakkehøjde: | 45 mm |
| Pakkevægt: | 139 g |
| Pakketype: | Kasse |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Tekniske detaljer | |
| Compliance certificates: | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |


