|
| Printhastighed |
| Farve: | Ingen |
| Udskrivningsteknologi: | Laser |
| Duplex udskrivning: | Ja |
| Maksimal opløsning: | 1200 x 1200 dpi |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat): | 30 sider pr. minut |
| Duplex udskrivningstilstand: | Automatisk |
| Tid til første side (sort, normal): | 8,5 sek./side |
|
| Funktioner |
| Udskrivning af farver: | Sort |
| Antal printpatroner: | 1 |
| Oprindelsesland: | Vietnam |
|
| Kapacitet for input & output |
| Samlet antal inputbakker: | 1 |
| Samlet inputkapacitet: | 250 ark |
| Samlet outputkapacitet: | 150 ark |
|
| Papirhåndtering |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: | A4 |
| Medietyper til papirbakke: | Kuverter, Etiketter, Almindeligt papir, Genbrugspapir, Tykt papir, Tykkere papir, Tyndt papir |
| ISO A-serie, størrelser (A0…A9): | A4, A5, A6 |
| ISO B-serie, størrelser (B0…B9): | B5 |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse: | Brev |
| JIS B-seriens størrelser (B0…B9): | B5, B6 |
| Kuverter størrelser: | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Brugerdefineret mediebredde: | 76,2 – 215,9 mm |
| Brugerdefineret medielængde: | 127 – 355,6 mm |
|
| Porte & Grænseflader |
| USB-port: | Ja |
| Antal USB 2.0-porte: | 1 |
|
| Netværk |
| Wi-Fi: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ingen |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sikkerhedsalgoritmer: | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-SAE |
|
| Præstation |
| Intern hukommelse: | 64 MB |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Hjemmekontor |
| Produktfarve: | Sort |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Skærm: | LCD |
|
| Strømstyring |
| Strømforbrug (udskrivning): | 440 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,6 W |
| Energy Star-typisk elektricitetsforbrug (TEC): | 0,34 kWh/uge |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 220 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50/60 Hz |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 356 mm |
| Dybde: | 360 mm |
| Højde: | 183 mm |
| Vægt: | 7,1 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 438 mm |
| Pakkedybde: | 283 mm |
| Pakkehøjde: | 519 mm |
| Pakkevægt: | 8,2 kg |
|
| Emballage indhold |
| Patron(er) inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm |