Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Produkttype: | Batteri |
| Batteriteknologi: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet: | 3 At |
| Batterispænding: | 12 V |
| Mærke kompatibilitet: | Bosch |
| Produktfarve: | Sort |
| Batterikapacitet: | 3 Wh |
| Numre af batterier medfølger: | 1 stk |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 63 mm |
| Pakkedybde: | 129 mm |
| Pakkehøjde: | 63 mm |
| Pakkevægt: | 180 g |

