Beskrivelse
Renser luften på mindre end 10 min. (1)
Fjerner 99,9 % af virus, allergener og forurenende stoffer (2,3,4)
Med et enkelt tryk på en knap filtrerer luftrenseren de usynlige vira, allergener eller forurenende stoffer i dit hjem for at holde det rent og sikkert. Den renser hurtigt og effektivt takket være renluftkapaciteten (CADR) på 300 m³/t.
Specifikationer
| Funktioner | |
| Luftrensningshastighed: | 300 m³/t |
| Velegnet til værelsesareal på op til: | 78 m² |
| Støjniveau: | 50 dB |
| Antal hastigheder: | 4 |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening: | Ja |
| Stemmestyring: | Ja |
| Applikationssupport: | Ja |
| Fungerer med Amazon Alexa: | Ja |
| Fungerer med Google Home: | Ja |
| Støjniveau (høj hastighed): | 50 dB |
| PM2.5-sensor: | Ja |
| Luftkvalitetssensor(er): | Ja |
| Ledningslængde: | 1,8 m |
| Effektivitet: | 99,97% |
| Nattilstand: | Ja |
| Støjniveau (nattilstand): | 15 dB |
| Wi-Fi: | Ja |
| Turbo-tilstand: | Ja |
| Design | |
| Produktfarve: | Hvid |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Filtrering | |
| Forfilter: | Ja |
| HEPA-filter: | Ja |
| HEPA-klasse: | HEPA 13 |
| Aktivt kulstoffilter (AC): | Ja |
| Filtreringskapacitet: | Allergener, Vira |
| Filter levetid (maks.): | 12 måned(er) |
| Frafiltrerer vira: | 99,9% |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (maks.): | 27 W |
| Strømforbrug (standby): | 2 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 273 mm |
| Dybde: | 273 mm |
| Højde: | 486 mm |
| Vægt: | 4,1 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 326 mm |
| Pakkedybde: | 326 mm |
| Pakkehøjde: | 535 mm |
| Pakkevægt: | 5,4 kg |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning: | Ja |









