Beskrivelse
Vores smarteste og mest kraftfulde alt-i-én luftrenser
Renser, køler og varmer
Air Performer renser luften grundigt, opvarmer rummet og køler dig, når du har brug for det. Den fjerner 99,97 % af alle usynlige partikler og tilpasser automatisk den kraftfulde ydeevne til dine behov. Ren og behagelig luft hele året rundt, tilpasset til dig.
Specifikationer
| Funktioner | |
| Luftrensningshastighed: | 270 m³/t |
| Velegnet til værelsesareal på op til: | 70 m² |
| Antal hastigheder: | 10 |
| Luftrensernes funktioner: | Ventilator, Opvarmning |
| Fugtighedssensor: | Ja |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening: | Ja |
| Applikationssupport: | Ja |
| Fungerer med Amazon Alexa: | Ja |
| Fungerer med Google Home: | Ja |
| Støjniveau (høj hastighed): | 46 dB |
| Temperaturføler: | Ja |
| Lyssensor: | Ja |
| PM2.5-sensor: | Ja |
| Gassensor: | Ja |
| Oscillationsvinkel: | 350° |
| Ledningslængde: | 1,8 m |
| Fjernbetjent: | Ja |
| Automatisk tilstand: | Ja |
| Børnesikring: | Ja |
| Nattilstand: | Ja |
| Støjniveau (nattilstand): | 19 dB |
| Wi-Fi: | Ja |
| Turbo-tilstand: | Ja |
| Overophedningsbeskyttelse: | Ja |
| Tilførselshastighed for ren luft (CADR) (partikel): | 270 m³/t |
| Design | |
| Produktfarve: | Grå |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Kontroltype: | Berøring |
| Placering: | Gulv |
| Filtrering | |
| Forfilter: | Ja |
| HEPA-filter: | Ja |
| Aktivt kulstoffilter (AC): | Ja |
| Frafiltrerer vira: | 99,97% |
| Frafiltrerer PM2.5: | 99,97% |
| Frafiltrerer bakterier: | 99,97% |
| Frafiltrerer støv/pollen: | 99,97% |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (maks.): | 40 W |
| Strømforbrug (standby): | 2 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 220-240 V |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 325 mm |
| Dybde: | 325 mm |
| Højde: | 1064 mm |
| Vægt: | 8,48 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 381 mm |
| Pakkedybde: | 386 mm |
| Pakkehøjde: | 1152 mm |
| Pakkevægt: | 13,2 kg |
| Emballage indhold | |
| Fjernbetjening inkluderet: | Ja |














