Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Type: | Smart dæmper |
| Design | |
| Boks design: | Ekstern |
| Kontroltype: | Knapper, Dreje |
| Produktfarve: | Hvid |
| Driftsfrekvens: | 886 – 922 MHz |
| Dæmpbar: | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømkilde: | Batteri |
| Batteritype: | CR2032 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 86 mm |
| Dybde: | 23,7 mm |
| Højde: | 86 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype: | Kasse |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
