|
| Design |
| Produktfarve: | Sort, Hvid |
| Type: | Senior telefon |
| Beskyttelsesfunktioner: | Stænktæt |
| Kode for international beskyttelse (IP): | IP54 |
|
| Display |
| Skærm diagonal: | 7,11 cm (2.8″) |
| Skærmopløsning: | 240 x 320 pixel |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| Ekstern skærm: | Ingen |
|
| Hukommelse |
| Understøttelse af flashkort: | Ingen |
| Kompatible hukommelseskort: | Ikke understøttet |
| RAM kapacitet: | 32 MB |
| ROM kapacitet: | 64 MB |
|
| Kamera |
| Bagerste kamera: | Ingen |
| Front kamera: | Ingen |
|
| Netværk |
| SIM-korts kapacitet: | Single SIM |
| Wi-Fi: | Ingen |
| Generering af mobilnetværk: | 2G |
| SIM-korttype: | NanoSIM |
| 2G-bånd (primær SIM): | 900,1800 MHz |
|
| Dataoverførsel |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-version: | 3.0 |
|
| Porte & Grænseflader |
| USB-port: | Ja |
| USB-stik type: | USB Type-C |
|
| Messaging |
| Tekstbeskeder (SMS): | Ja |
|
| Strømstyring |
| Batterikapacitet: | 1300 mAh |
| Taletid (2G): | 400 t |
| Standbytid (2G): | 400 t |
| Batteriteknologi: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
|
| Vægt & størrelser |
| Vægt: | 102 g |
| Bredde: | 55 mm |
| Dybde: | 18,2 mm |
| Højde: | 101,5 mm |
|
| Tekniske detaljer |
| Alarmfunktion: | Ja |
| Regnemaskine: | Ja |
| Kalender: | Ja |
|
| Telefonfunktioner |
| Formfaktor: | Vend |
| Personlig informationsstyring (PIM): | Alarmur, Lommeregner, Kalender |
| Vibrationsalarm: | Ja |
|
| GPS ydelse |
| Placering af position: | Ingen |
| Assisteret GPS (A-GPS): | Ingen |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | USB Type-C |
| Brugervejledning: | Ja |
| Batteripakke: | Ja |
|
| Abonnement |
| Abonnementstype: | Ingen abonnement |