Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Produktfarve: | Sort |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Gaming musemåtte: | Ingen |
| Håndledsstøtte: | Ingen |
| Materiale: | EVA (ethylenvinylacetat), Polyester |
| Skridsikker bund: | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 224 mm |
| Dybde: | 186 mm |
| Tykkelse: | 0,6 mm |
| Vægt: | 20 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |



