Beskrivelse
Specifikationer
| WAN-forbindelse | |
| Ethernet WAN: | Ja |
| SIM-kort slot: | Ingen |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem: | Ingen |
| Trådløse LAN funktioner | |
| Wi-Fi-bånd: | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Netværk | |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype: | Ethernet |
| Netværksstandarder: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Portvideresendelse: | Ja |
| Port udløsning: | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS): | Ja |
| Mobilt netværk | |
| 3G: | Ja |
| 4G: | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45): | 1 |
| USB-port: | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte: | 2 |
| Administrationsfunktioner | |
| Knap til nulstilling: | Ja |
| MU-MIMO-teknologi: | Ja |
| Sikkerhed | |
| Forældrekontrol: | Ja |
| Understøttelse af DMZ: | Ja |
| Netværk adresse-oversættelse (NAT): | Ja |
| Design | |
| Produkttype: | Bordplade router |
| Produktfarve: | Sort |
| Emballage indhold | |
| Garantibevis: | Ja |
| Antenne | |
| Antennedesign: | Ekstern |
| Antenner, antal: | 8 |
| Funktioner | |
| Indbygget processer: | Ja |
| Processorfrekvens: | 2200 MHz |
| Flashhukommelse: | 256 MB |
| Fungerer med Amazon Alexa: | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type: | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Udgangsspænding: | 19 V |
| Udgangsstrøm: | 3,42 A |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt: | 1,28 kg |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85176990 |
| Andre funktioner | |
| Upstream datahastighed: | 4808 Mbit/s |
| Downstream datahastighed: | 54 Mbit/s |








