Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Produktfarve: | Sort |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 990 mm |
| Dybde: | 1200 mm |
| Vægt: | 3 kg |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Andre funktioner | |
| Oprindelsesland: | Kina |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 100 mm |
| Pakkedybde: | 95 mm |
| Pakkehøjde: | 95 mm |
| Pakkevægt: | 3,23 kg |
| Sikkerhedsadvarsel | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 3918109090 |





