Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Type: | Grillplade |
| Mærke kompatibilitet: | Bosch |
| Materiale: | Stål |
| Velegnet til: | Ovn |
| Produktfarve: | Sort |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 455 mm |
| Dybde: | 375 mm |
| Højde: | 34 mm |
| Vægt: | 1,1 kg |
| Pakkebredde: | 390 mm |
| Pakkedybde: | 485 mm |
| Pakkehøjde: | 60 mm |
| Pakkevægt: | 1,5 kg |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |

