|
| Printhastighed |
| Udskrivningsteknologi: | Laser |
| Udskrivning: | Monoprint |
| Duplex udskrivning: | Ja |
| Maksimal opløsning: | 1200 x 1200 dpi |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat): | 32 sider pr. minut |
| Duplex udskrivningstilstand: | Automatisk |
| Tid til første side (sort, normal): | 8,5 sek./side |
|
| Kopiering |
| Kopiering: | Monokopiering |
| Duplekskopiering: | Ingen |
| Maksimal kopiopløsning: | 600 x 600 dpi |
|
| Scanning |
| Scanning: | Mono scanning |
| Duplex scanning: | Ingen |
| Optisk scanningsopløsning: | 1200 x 1200 dpi |
| Scanningsteknologi: | CIS |
| Scan til: | E-mail, Fil, Billede, OCR |
|
| Fax |
| Fax: | Ingen |
|
| Funktioner |
| Maksimal driftscyklus: | 2500 sider pr. måned |
| Duplex-funktioner: | Udskriv |
| Antal printpatroner: | 1 |
| Udskrivning af farver: | Sort |
|
| Kapacitet for input & output |
| Samlet antal inputbakker: | 1 |
| Samlet inputkapacitet: | 250 ark |
| Samlet outputkapacitet: | 120 ark |
|
| Papirhåndtering |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: | A4 |
| Medietyper til papirbakke: | Blonde papir, Kuverter, Etiketter, Almindeligt papir, Genbrugspapir, Tykt papir, Tykkere papir, Tyndt papir |
| ISO A-serie, størrelser (A0…A9): | A4, A5, A6 |
| ISO B-serie, størrelser (B0…B9): | B5 |
| JIS B-seriens størrelser (B0…B9): | B5, B6 |
| Kuverter størrelser: | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Brugerdefineret mediebredde: | 76,2 – 215,9 mm |
| Brugerdefineret medielængde: | 127 – 355,6 mm |
|
| Porte & Grænseflader |
| Direkte udskrivning: | Ja |
| USB-port: | Ja |
| Antal USB 2.0-porte: | 1 |
|
| Netværk |
| Wi-Fi: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ingen |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi Direct: | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer: | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
|
| Præstation |
| Intern hukommelse: | 128 MB |
|
| Design |
| Produktfarve: | Sort |
| Markedspositionering: | Hjemmekontor |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Skærm: | LCD |
| Kontroltype: | Knapper |
|
| Strømstyring |
| Strømforbrug (udskrivning): | 280 W |
| Strømforbrug (kopiering): | 480 W |
| Strømforbrug (klar): | 43 W |
| Strømforbrug (dvale): | 4,1 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,08 W |
| Energy Star-typisk elektricitetsforbrug (TEC): | 0,39 kWh/uge |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 410 mm |
| Dybde: | 399 mm |
| Højde: | 272 mm |
| Vægt: | 10,1 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 580 mm |
| Pakkedybde: | 517 mm |
| Pakkehøjde: | 434 mm |
| Pakkevægt: | 12,6 kg |