Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Båndtype: | TZ |
| Vægt & størrelser | |
| Båndbredde: | 1,2 cm |
| Båndlængde: | 8 m |
| Bredde: | 19 mm |
| Dybde: | 70 mm |
| Højde: | 150 mm |
| Vægt: | 38 g |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Pakkebredde: | 210 mm |
| Pakkedybde: | 375 mm |
| Pakkehøjde: | 255 mm |
| Pakketype: | Blister |
| Pakkevægt: | 57 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 48219090 |
| Andre funktioner | |
| Båndstørrelse: | 1,2 cm |


