|
| Scanning |
| Maksimal scanningsstørrelse: | 216 x 3100 mm |
| Optisk scanningsopløsning: | 600 x 600 dpi |
| Duplex scanning: | Ja |
| Farvescanning: | Ja |
|
| Design |
| Scanner type: | Skanner med papir-tilførsel |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Produktfarve: | Sort, Hvid |
| Berøringsskærm: | Ja |
|
| Præstation |
| Sensortype: | CMOS CIS |
| Daglig driftscyklus (maks.): | 4000 Sider |
| Scanning støjniveau: | 59 dB |
|
| Input kapacitet |
| Automatisk dokumentføder (ADF) indgangskapacitet: | 50 ark |
|
| Papirhåndtering |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse: | A4 |
| Scanning af understøttede medietyper: | Visitkort, Plastkort |
| Automatisk dokumentføder (ADF) medievægt: | 40 – 210 g/m² |
|
| Porte & Grænseflader |
| USB-port: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Strømforsyningstype: | Vekselstrøm |
| Strømforbrug (slukket): | 0,1 W |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Indgangsspænding: | 90 – 264 V |
|
| Netværk |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN: | Ja |
|
| Funktioner |
| Oprindelsesland: | Kina |
| HP segment: | Forretning |
|
| Emballeringsdata |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Pakkebredde: | 397 mm |
| Pakkedybde: | 248 mm |
| Pakkehøjde: | 242 mm |
| Pakkevægt: | 4,2 kg |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1, Windows XP Home |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Ja |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 10 – 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 15 – 80% |
|
| Godkendelser |
| Certificering: | CECP; ENERGY STAR® 3.0 certified; EPEAT® Silver |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 300 mm |
| Dybde: | 410 mm |
| Højde: | 310 mm |
| Vægt: | 2,8 kg |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, USB |
|
| Tekniske detaljer |
| Bæredygtighedscertifikater: | RoHS, ENERGY STAR |
|
| Andre funktioner |
| Kassens indhold: | HP ScanJet Pro N4000 snw1 Sheet-feed Scanner; Power cord; Power adapter; USB cable; Scanner engine; Flyers; Install guide |