Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Materiale: | Polyester |
| Produktfarve: | Hvid |
| Udskrivningsteknologi: | Laser |
| Format: | A4 (210×297 mm) |
| Finish type: | Mat |
| Vægt printer medie: | 365 g/m² |
| Tykkelse af printmedier: | 270 µm |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 210 mm |
| Længde: | 297 mm |
| Emballeringsdata | |
| Medieark pr. pakke: | 100 ark |
