|
| Display |
| Skærm diagonal: | 20,3 cm (8″) |
| Skærmopløsning: | 1280 x 800 pixel |
| Skærmteknologi: | LCD |
| Billedformat: | 16:10 |
| Betragtningsvinkel: | 80° |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Berøringsskærm: | Ja |
| Berøringsskærm teknologi: | Kapacitiv |
| Antal simultane touchpunkter: | 10 |
|
| Design |
| Husets farve: | Sort |
| Sensor for omgivende lys: | Ja |
|
| Lyd |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget mikrofon: | Ja |
| Antal mikrofoner: | 2 |
|
| Kamera |
| Indbygget kamera: | Ingen |
|
| Netværk |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Ethernet LAN-datahastigheder: | 10,100 Mbit/s |
| Netværksstandarder: | IEEE 802.3af |
| Near Field Communication (NFC): | Ja |
|
| Porte & Grænseflader |
| USB-port: | Ja |
| USB porttype: | USB Type-C |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde type: | DC, PoE |
| Indgangsspænding: | 12 V |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 209 mm |
| Højde: | 146 mm |
| Vægt: | 530 g |