Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Formål: | Laptop |
| Strømforsyningstype: | Indendørs |
| Indgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Indgangsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Udgangseffekt: | 65 W |
| Udgangsspænding: | 20 V |
| Indgangsstrøm: | 1.5 A |
| Udgangsstrøm: | 3,25 A |
| USB strømforsyning: | Ja |
| USB strømforsyning revision: | 3.0 |
| Mærke kompatibilitet: | Lenovo |
| Certificering: | CB CCC CECP BIS BSMI CE DERZH EAC INSM IRAM ISC KC KONCAR KVALITET Moroccan NOM-01 NOM-29 NRCAN PSB PSE SEC SII SIRIM SONCAP ST TUV UK UKCA UL |
| Design | |
| Produktfarve: | Sort |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 8 – 80% |
| Vægt & størrelser | |
| Kabellængde: | 1,7 m |
| Bredde: | 56 mm |
| Dybde: | 28,5 mm |
| Højde: | 56 mm |
| Vægt: | 175 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Pakkebredde: | 118 mm |
| Pakkedybde: | 95,5 mm |
| Pakkehøjde: | 80 mm |
| Pakkevægt: | 265 g |
| Pakketype: | Kasse |

