Beskrivelse
Specifikationer
| Display | |
| Skærm diagonal: | 26,2 cm (10.3″) |
| Skærmopløsning: | 1872 x 1404 pixel |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Berøringsskærmstype: | Kapacitiv |
| Pixeltæthed: | 227 ppi |
| Naturligt aspektforhold: | 4:3 |
| Processor | |
| Processorproducent: | Rockchip |
| Processorserie: | Rockchip |
| Processormodel: | RK3566 |
| Processorfrekvens: | 1,8 GHz |
| Processorkerner: | 4 |
| Hukommelse | |
| Intern hukommelse: | 4 GB |
| Intern hukommelsestype: | LPDDR4x-SDRAM |
| Lagring | |
| Intern lagerkapacitet: | 64 GB |
| Indbygget kortlæser: | Ingen |
| Lagermedie: | eMMC |
| Grafik | |
| Grafikadapter familie: | ARM |
| Grafikadapter: | Mali G52 |
| Lyd | |
| Antal mikrofoner: | 2 |
| Kamera | |
| Front kamera: | Ingen |
| Netværk | |
| Mobil netværksforbindelse: | Ingen |
| Bedste Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Wi-Fi-standarder: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WWAN: | Ikke installeret |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 2.0 type-C-porte: | 1 |
| Design | |
| Formfaktor: | Skifer |
| Produktfarve: | Grå |
| Enhedstype: | Mobil tablet |
| Farvenavn: | Storm Grey |
| Husmateriale: | Metal |
| Præstation | |
| Placering af position: | Ingen |
| Assisteret GPS (A-GPS): | Ingen |
| Accelerometer: | Ja |
| Sensor for omgivende lys: | Ja |
| Hall-sensor: | Ja |
| Software | |
| Platform: | Android |
| Batteri | |
| Batteriteknologi: | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet: | 3550 mAh |
| Batteri medfølger: | Ja |
| Strømstyring | |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter: | 100 – 240 V |
| Frekvens for vekselstrømsadapter: | 50 – 60 Hz |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter: | 5 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm: | 2 A |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater: | RoHS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 195 mm |
| Dybde: | 226 mm |
| Højde: | 5,5 mm |
| Vægt: | 408 g |
| Emballage indhold | |
| Lyspen: | Ja |
| Godkendelser | |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Certificering: | ErP Lot 3 RoHS |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 0 – 95% |
| Driftshøjde: | 0 – 3048 m |












