Beskrivelse
Pålidelig beskyttelse. Vendbart design.
Det slidstærke neoprenmateriale i dette vendbare laptop-sleeve beskytter din pc mod stød og ridser.
Specifikationer
| Funktioner | |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 35,6 cm (14″) |
| Etui-type: | Etui |
| Materiale: | Neopren |
| Produktets hovedfarve: | Grå |
| Mærke kompatibilitet: | HP |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Oprindelsesland: | Kina |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 370 mm |
| Dybde: | 270 mm |
| Højde: | 10 mm |
| Vægt: | 160 g |
| Pakkebredde: | 370 mm |
| Pakkedybde: | 310 mm |
| Pakkehøjde: | 10 mm |
| Pakkevægt: | 210 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |



