Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 35,6 cm (14″) |
| Etui-type: | Etui |
| Materiale: | Neopren |
| Produktets hovedfarve: | Sort |
| Mærke kompatibilitet: | Lenovo |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 375 mm |
| Dybde: | 18 mm |
| Højde: | 265 mm |
| Vægt: | 174 g |
| Notebook flade dimensioner (B x D x H): | 355 x 15 x 262 mm |
| Pakkebredde: | 375 mm |
| Pakkedybde: | 265 mm |
| Pakkehøjde: | 20 mm |
| Pakkevægt: | 200 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |



