|
| Funktioner |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 39,6 cm (15.6″) |
| Materiale: | Polyester |
| Produktets hovedfarve: | Sort, Grå |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Kombinationslåse: | Ingen |
| Skulderrem: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 43 mm |
| Dybde: | 385 mm |
| Højde: | 280 mm |
| Vægt: | 490 g |
| Pakkebredde: | 50 mm |
| Pakkedybde: | 440 mm |
| Pakkehøjde: | 365 mm |
|
| Emballage indhold |
| Mus inkluderet: | Ingen |
|
| Logistik data |
| Produkter pr. palle: | 120 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 450 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 455 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 390 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 4,42 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 10 stk |