Beskrivelse
Specifikationer
| Tastatur | |
| Tastaturopsætning: | QWERTY |
| Tastatursprog: | Dansk, Finsk, Norsk, Svensk |
| Pegeredskab: | Ingen |
| Numerisk tastatur: | Ingen |
| Genvejstaster: | Ja |
| Multimedietaster: | Ja |
| Key pitch: | 1,8 cm |
| Nøgle rejseafstand: | 1 mm |
| Præstation | |
| Mærke kompatibilitet: | Apple |
| Kapabilitet: | iPad (10th gen) Model: A2696, A2757, A2777 |
| Produktfarve: | Grå |
| Overdækning: | Ja |
| Baggrundslys: | Ingen |
| Farvenavn: | Oxford Grey |
| Beskyttelsesfunktioner: | Stødbestandig, Ridseresistent |
| Pen holder: | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade: | Bluetooth |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømkilde: | Batteri |
| Antal understøttede batterier: | 2 |
| Batteriets levetid: | 3 År |
| Systemkrav | |
| Understøttede mobile operativsystemer: | iPadOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 186,7 mm |
| Dybde: | 20 mm |
| Højde: | 253 mm |
| Vægt: | 449 g |



