Beskrivelse
Specifikationer
| Display | |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 2560 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LED |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Quad HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 75 Hz |
| Vis antal farver: | 16.7 millioner farver |
| Type af baggrundslys: | W-LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 350 cd/m² |
| Responstid: | 4 ms |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Understøttede videotilstande: | 1080p, 1440p, 2160p |
| Kontrastforhold (dynamisk): | 50000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Pixeltæthed: | 109 ppi |
| Skærm diagonal (metrisk): | 68,6 cm |
| Overfladehårdhed: | 3H |
| sRGB-dækning (typisk): | 117% |
| NTSC-dækning (typisk): | 102% |
| Præstation | |
| Hurtig opladning: | Ja |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
| Lav Blue Light teknologi: | Ja |
| Lav inputforsinkelse: | Ja |
| Kapabilitet: | VESA-P2 |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget kamera: | Ja |
| Antal højttalere: | 2 |
| Udgangseffekt (RMS): | 5 W |
| Megapixel: | 5 MP |
| Indbygget mikrofon: | Ja |
| Design | |
| Markedspositionering: | Spil |
| Produktfarve: | Sort |
| Rammeløst design: | Ja |
| Frontkantfarve: | Sort |
| Aftageligt stativ: | Ja |
| Ingen tungmetaller: | Hg (kviksølv) |
| Certificering: | Windows Hello EPA, TCO, EPEA |
| Porte & Grænseflader | |
| Indbygget USB-hub: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ja |
| USB-hub-version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type: | USB Type-C |
| Antal upstream-porte: | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte: | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte: | 4 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand: | Ja |
| USB strømforsyning: | Ja |
| USB strømforsyning op til: | 65 W |
| Antal HDMI-porte: | 2 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Udgange til hovedtelefoner: | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner: | 3,5 mm |
| HDCP: | Ja |
| HDCP-version: | 1.4 |
| Netværk | |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Ergonomisk | |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Højdejustering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen: | Ja |
| Kabellåseslids type: | Kensington |
| Højdejustering: | 15 cm |
| Akse: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 – 90° |
| Drejelig: | Ja |
| Drejevinkel område: | -180 – 180° |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | -5 – 35° |
| Skærmvisning (OSD): | Ja |
| OSD-sprog: | Forenklet kinesisk, Traditionelt kinesisk, Kroatisk, Tjekkisk, Tysk, Engelsk, Spansk, Finsk, Fransk, Italiensk, Japansk, Polsk, Svensk |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR): | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer: | 26 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 26 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Strømforsyningstype: | Intern |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| DisplayPort kabellængde: | 1,8 m |
| HDMI-kabellængde: | 1,8 m |
| Strømkabellængde: | 1,8 m |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ): | 613,8 mm |
| Dybde (med stativ): | 200,1 mm |
| Vægt (med stativ): | 6,91 kg |
| Dybde (uden stativ): | 52,8 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 820 mm |
| Pakkedybde: | 162 mm |
| Pakkehøjde: | 481 mm |
| Pakkevægt: | 10,1 kg |
| USB-kabellængde: | 1,8 m |
| Bæredygtighed | |
| Overholdelse af bæredygtighed: | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater: | TCO |
| Indeholder ikke: | PVC/BFR |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL): | 1388936 |
| Genbrug af data | |
| Genbrugsplast: | 85% |
| Andre funktioner | |
| Udvendigt finish type: | Tekstureret |
| Genanvendelige emballeringsmaterialer: | 100% |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF): | 70000 t |


















