|
| Display |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LED |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 75 Hz |
| Vis antal farver: | 16.7 millioner farver |
| Type af baggrundslys: | W-LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 300 cd/m² |
| Responstid: | 1 ms |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Kontrastforhold (dynamisk): | 20000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Pixeltæthed: | 82 ppi |
| Skærm diagonal (metrisk): | 68,6 cm |
| Overfladehårdhed: | 6H |
| sRGB-dækning (typisk): | 122% |
| NTSC-dækning (typisk): | 106% |
| Adobe RGB dækning: | 104% |
|
| Præstation |
| AMD FreeSync: | Ja |
| AMD FreeSync-type: | FreeSync |
| Hurtig opladning: | Ja |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
| Lav Blue Light teknologi: | Ja |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget kamera: | Ingen |
| Antal højttalere: | 2 |
| Udgangseffekt (RMS): | 6 W |
| Indbygget mikrofon: | Ingen |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Hjem |
| Produktfarve: | Sort |
| Rammeløst design: | Ja |
| Frontkantfarve: | Sort |
| Aftageligt stativ: | Ja |
| Farve: | Sort |
| Certificering: | True |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ja |
| USB-hub-version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type: | USB Type-C |
| Antal upstream-porte: | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte: | 4 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand: | Ja |
| USB strømforsyning: | Ja |
| USB strømforsyning op til: | 65 W |
| DVI-port: | Ingen |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Udgange til hovedtelefoner: | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner: | 3,5 mm |
| HDCP: | Ja |
| HDCP-version: | 1.4 |
| Opladningsport type: | USB Type-C |
| AC (strøm) indgang: | Ja |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Ingen |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen: | Ja |
| Kabellåseslids type: | Kensington |
| Akse: | Ingen |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | 3 – 21° |
| LED-indikatorer: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Strømforbrug (typisk): | 30 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Strømforsyningstype: | Intern |
|
| Emballage indhold |
| Stativ inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm |
| HDMI-kabellængde: | 1,5 m |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 450,4 mm |
| Dybde (med stativ): | 185 mm |
| Højde (med stativ): | 613 mm |
| Vægt (med stativ): | 5,53 kg |
| Bredde (uden stativ): | 363,4 mm |
| Dybde (uden stativ): | 43,9 mm |
| Højde (uden stativ): | 613 mm |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 840 mm |
| Pakkedybde: | 141 mm |
| Pakkehøjde: | 456 mm |
| Pakkevægt: | 8,45 kg |
| USB-kabellængde: | 1,8 m |
|
| Andre funktioner |
| Farveskala DCI-P3: | 97% |
| Udvendigt finish type: | Mat |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF): | 50000 t |
| Lyseffekter: | Ingen |