Beskrivelse
Tag dit spil til det næste niveau
Oplev dit spil som aldrig før med vores højtydende skærm. Med en opdateringshastighed på 165 Hz og en svartid på kun 1 ms, kan du reagere hurtigere og sigte bedre end nogensinde før. Med AMD FreeSync™ Premium Pro teknologi og et bredere farvespektrum end nogensinde før, vil dit spil blive til virkelighed på skærmen.
Specifikationer
| Display | |
| Skærm diagonal: | 62,2 cm (24.5″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 165 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 400 cd/m² |
| Responstid: | 1 ms |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Understøttede grafikopløsninger: | 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 720 x 400, 1280 x 1024 (SXGA), 800 x 600 (SVGA), 1400 x 900, 1600 x 900, 1024 x 768 (XGA), 640 x 480 (VGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastforhold (dynamisk): | 12000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,2832 x 0,2802 mm |
| Pixeltæthed: | 90 ppi |
| Digital horisontal frekvens: | 31 – 192 kHz |
| Digital vertikal frekvens: | 60 – 165 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk): | 62,23 cm |
| Overfladehårdhed: | 3H |
| Farvedybde: | 8 Bit |
| Præstation | |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e): | Ingen |
| Indbygget kamera: | Ingen |
| Design | |
| Markedspositionering: | Hjem |
| Produktfarve: | Sort |
| Aftageligt stativ: | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| HDMI: | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte: | 2 |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.4 |
| Ergonomisk | |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Højdejustering: | Ingen |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR): | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 22 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer: | 28 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 25 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.): | 53 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 5 – 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 20 – 80% |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, DisplayPort |
| Strømadapter inkluderet: | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ): | 55,8 mm |
| Dybde (med stativ): | 38,9 mm |
| Højde (med stativ): | 23,3 mm |
| Vægt (med stativ): | 5,3 kg |
| Bredde (uden stativ): | 557,5 mm |
| Dybde (uden stativ): | 9,23 mm |
| Højde (uden stativ): | 33,3 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 557,5 mm |
| Pakkedybde: | 233,1 mm |
| Pakkehøjde: | 389,4 mm |
| Pakkevægt: | 7,8 kg |
| Bæredygtighed | |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL): | 413723 |
| Andre funktioner | |
| Vægt: | 5,3 kg |
| Højde: | 333 mm |
| Bredde: | 557,5 mm |
| Dybde: | 92,3 mm |
















